I. WARUNKI DOSTAWY (koszty)

1. Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem firm: Inpost, DHL oraz za pośrednictwem zewnętrznych przewoźników (towar na palecie).

2. Ceny wysyłki podane są w momencie złożenia zamówienia i są zależne od typu transportu, towaru oraz płatności. 

3. Dla zamówień powyżej 400zł brutto - towar wysyłamy bezpłatnie - kurierem DHL lub za pośrednictwem zewnętrznych przewoźników.

4. Możliwy jest bezpłatny odbiór osobisty zamówienia w siedzibie firmy tj. ul. Iskrzyczyńska 13, 43-430 Międzyświeć.

II. CZAS DOSTAWY

1. Sprzedawane towary staramy się Państwu dostarczyć jak najszybciej. Standardowy czas wysyłki wynosi 24h od momentu otrzymania środków za zamawiany towar lub wysyłki za pobraniem. Dotyczy to towarów które posiadamy na stanie oraz posiadają stosowne oznaczenie na karcie produktu (czas dostawy 24h). 

Część towarów ze względu na gabaryty lub dostępność jest wysyłana do 5 dni od otrzymania wpłaty lub złożenia zamówienia za pobraniem.

2. Urządzenia tj. lasery CO2, znakowarki Fiber, znakowarki UV oraz spawarki laserowe wysyłane są do 5 dni roboczych. Każda maszyna jest sprawdzana i kalibrowana przed wysyłką do klienta.

3. Do czasu wysyłki należy doliczyć czas dostawy który wynosi standardowo 1-3 dni na terenie Polski w zależności od wybranej opcji dostawy. 

III WYSYŁKA ZAGRANICZNA

Ceny wysyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie są zależnie od kraju przeznaczenia wagi, wymiarów oraz wartości.

Nie mamy możliwości wysyłać zagranicę przesyłek pobraniowych.