Toplaser - jesteśmy dostawcą laserów CO2, laserów Fiber oraz laserów UV.

Sklep internetowy Toplaser powstał w 2018 r. i w trakcie pierwszych 4 lat istnienia dostarczyliśmy naszym Klientom ponad 400 maszyn do znakowania, grawerowania oraz wycinania. Początki naszej działalności sięgają 2005 r., w związku z tym posiadamy ugruntowaną wiedzę i niezbędne doświadczenie w świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Asortyment naszego sklepu jest poszerzany i uzupełniany o kolejne produkty, dzięki czemu możecie Państwo dopasować funkcjonalność każdego urządzenia z uwzględnieniem wszystkich swoich potrzeb.

Dla wszystkich firm w których technika laserowa może być z powodzeniem wykorzystywana.

Zapewniamy sprawdzone i wydajne rozwiązania firmom, które chcą wprowadzić do swojej oferty usługi z zakresu grawerowania lub cięcia laserem.

W naszym asortymencie możecie znaleźć plotery laserowe CO2, znakowarki laserowe typu "Fiber" jak i części zapasowe oraz akcesoria do tych urządzeń. Tuby laserowe, zasilacze, soczewki i inne.

ploter laserowy grawerka

Nie wiesz, jak działa ploter laserowy? Jaki laser wybrać? Jak ustawić laser CO2?

Doświadczeni serwisanci chętnie doradzą w wyborze dokładnie tego, czego szukasz. Jeśli będzie potrzeba, wykonają próby cięcia sklejki, drewna, aluminium czy metalu laserem. Zrobią próbny grawer laserowy na szkle, skórze i innych powierzchniach. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć efekty lasera CO2 czy lasera Fiber na materiale, na którym chcesz pracować.

Nie tylko zakup ale też szkolenie, serwis i opieka pozakupowa.

Każdy zakupiony u nas ploter laserowy jest przed wysyłką sprawdzany oraz kalibrowany. Urządzenie gotowe do użytkowania wysyłamy na palecie.

Razem z zakupem lasera do cięcia czy grawerowania zapewniamy profesjonalne szkolenie, które nauczy Cię, jak działa cięcie laserem oraz jak grawerować. Obsługa, użytkowanie i konserwacja lasera "Fiber" czy lasera CO2 przestanie być tajemnicą.

Serwis laserów

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju, więc nie musisz się martwić, że zostaniesz ze wszystkim sam. Każdy z ploterów laserowych przed wysyłką jest dokładnie sprawdzany. Niezależnie czy jest to ploter laserowy do sklejki, czy ploter laserowy do metalu — dbałość o produkt, który wychodzi z naszego magazynu jest zawsze na pierwszym miejscu.

wycinarka laserowa grawerka

Świetna jakość, przystępna cena, perfekcyjna obsługa - to właśnie Toplaser.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

 TUTAJ

siedziba toplaser firmy z ploterami laserowymi