Laser CO2 40W

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ploterów laserowych

Jesteś posiadaczem plotera laserowego, coś się zepsuło, gwarancja się skończyła i nie wiesz co dalej?

Prowadzimy serwis laserów CO2, laserów Fiber oraz laserów UV. Dzięki wieloletniej pracy przy grawerkach laserowych do metalu, do drewna i jubilerskich potrafimy bez problemu ocenić problem i rozwiązać go.

Jeśli masz kłopot ze spadkiem mocy lasera, docinaniem sklejki lub dzieje się cokolwiek niepokojącego skontaktuj się z nami

TUTAJ

image09.jpg

Serwis ploterów laserowych CO2, Fiber laser, znakowarek UV

Skomplikowana budowa lasera CO2, luster, soczewek i delikatna tuba laserowa wydają się przerażającym i trudnym wyzwaniem. Na pewno chcesz rozwiązać to sam?

Proponujemy wsparcie techniczne zdalnie lub na miejscu w zależności od problemu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam dopasować ofertę do oczekiwań klienta. Przy okazji nauczymy Cię jak dobrze konserwować delikatne części lasera i móc dłużej cieszyć się ploterem laserowym bez stresu i awarii.

Potrzebujesz części lub akcesoriów do grawerek laserowych?

Zobacz w naszym sklepie dział Akcesoria. Znajdziesz w nim tuby laserowe, soczewki, lustra, zasilacze, stoły robocze plastry miodu, wszystko do konserwacji i wiele innych.

Masz laser CO2 we Wrocławiu, wykonujesz grawer laserowy w Krakowie, w Poznaniu lub innych miastach, ale niepokoi Cię praca Twojej grawerki? Dojedziemy do Ciebie.

Cennik usług serwisowych:

  • wymiana tuby laserowej CO2 - 350 zł brutto,

  • wymiana zasilacza CO2 - 250 zł brutto,

  • kalibracja i czyszczenie/wymiana optyki w laserze - 300 zł brutto,

  • poziomowanie/ustawienie stołu roboczego - 250 zł brutto,

  • pozostałe usterki/usługi niewymienione w cenniku do wyceny indywidualnej (roboczogodzina serwisanta to 150zł/h),

  • serwis prowadzimy na terenie całej Polski, koszt dojazdu to 1,23 zł brutto za km. (W promieniu 50 km od siedziby naszej firmy dojazd gratis)