Wycinarka laserowa Fibrowa OR-H

Masz pytania? Zadzwoń! +48 507 259 503
Ilość


Test 1000000

  • Zamknięta obudowa 
  • Dwa wymienne stoły robocze
  • Dedykowana do produkcji wysokonakładowej
  • Duża moc (6000-30000W)

oree

Seria wycinarek o dużej mocy, z możliwością wymiany stołu roboczego (dwa stoły) w czasie pracy znacznie przyspieszającą proces produkcyjny. W obudowie zastosowany 4 komorowy system wyciągu, przesuwane drzwi przednie, ponadto w laserze zamontowany został centralny system kamer z przodu i z tyłu osłony umożliwiający monitorowanie procesu produkcyjnego (do obserwacji zastosowana została szyba ze standardem CE OD4 +). Układ sterowania urządzenia znajduje się w osobnej szafie, dzięki czemu nie jest narażony na uszkodzenia związane z pracą maszyny. Dostępne moce źródeł to od 6000W do 30000W (Max, IPG, Raycus). Osie lasera napędzane są silnikami serwo marki Schneider, dzięki czemu uzyskamy wysoką dokładność oraz wytrzymałość. Laser został wyposażony w funkcję Autofocusa (głowica RayTools), dzięki czemu konfiguracja wysokości roboczej jest łatwa i przyjemna. Dołączone do zestawu oprogramowanie CypCut z funkcją Nestingu czyli automatyczną optymalizacją rozmieszczenia elementów na materiale pozwoli na oszczędność w procesie produkcyjnym. 

Stół roboczy wysokiej wytrzymałości

W stole zastosowano konstrukcję z 12 mm stali monolitycznej, dzięki metodzie spawania rowkowego konstrukcja nabiera dodatkowej wytrzymałości. Obszar cięcia jest pusty, aby zapobiec przegrzaniu i odkształceniu maszyny dzięki czemu przez długi czas zachowamy precyzję cięcia.

oree

Belka ze stopu aluminium lotniczego piątej generacji

Całość belki poddawana jest procesowi obróbki cieplnej T6, dzięki czemu belka uzyskuje najwyższą wytrzymałość. Obróbka roztworowa poprawia wytrzymałość i plastyczność belki, optymalizuje i zmniejsza jej wagę oraz przyspiesza ruch.

oree

Głowica laserowa z autofocusem

Głowica tnąca lasera z automatyczną regulacją ostrości posiada wbudowany silnik napędowy. Soczewka skupiająca napędzana jest mechanizmem liniowym, który automatycznie zmienia położenie w określonym zakresie. Dzięki funkcji autofocusa można szybko dostosować głowicę do cięcia materiałów o różnej grubości.

oree

Szybka wymiana stołu roboczego

Sześciostronna stalowa gąsienica oraz docisk pneumatyczny zapewniają wysoką stabilność jak i szybką wymianę stołu roboczego (nawet 10 sek.)

oree

Inteligentny system kontroli

Oprogramowanie CypCut zostało stworzone do opracowywania wysoce spersonalizowanych projektów. Software jest łatwy w użyciu a przy tym bogaty w funkcje, które docenią sobie osoby pracujące w branży przemysłowej.

oree

Wyposażenie opcjonalne

oree

Odciąg oparów i filtracja

Wycią spalin to niezbędne akcesorium dla hal produkcyjnych. Opary i pyły generowane w czasie obróbki laserowej są szkodliwe dla ludzi i środowiska. Dodatkowy system filtracji oczyszcza powietrze przy użyciu specjalnych filtrów, co ogranicza emisję szkodliwych substancji.

oree

Stabilizator napięcia

Opcja zalecana jest dla wszsytkich użytkowników urządzeń laserowych. Stabilizator napięcia oferuje utrzymywanie jakości cięcia dzięki stabilnemu napięciu zasilania z sieci elektrycznej. Urządzenia tak duże jak wycinarki laserowe powodują chwilowe spadki napięcia, które mogą zakłócać pracę maszyny. W skrajnych przypadkach może dojść do uszkodzenia wycinarki.

Przykładowe próbki wyciętych elementów

oree
oree
oree
oree

Specyfikacja

 
Marka OreeLaser
Moc lasera 6000W-30000W
Pole robocze 3050x1530mm/6050x2530mm
Rozdzielczość 0,001mm
Dokładność pozycjonowania osi X/Y ±0.03mm
Powtarzalność osi X/Y ±0.02mm
Maksymalna prędkość osi X/Y 200m/min
Maksymalne przyspieszenie 2.5G
Maksymalne obciążenie stołu roboczego 1500kg
Głowica laserowa Raytools
Autofocus Tak
Marka źródła MAX/IPG/Raycus
Instalacja elektryczna Omron
Oprogramowanie CypCut
System operacyjny Windows 7 lub nowszy
Klasa lasera 4
Zasilanie 3 fazowe 400V 50Hz
Komunikacja Ethernet/LAN
Waga 6500kg
OR-H

Opis

Pole robocze
600x200
Pole robocze
300x150

Specyficzne kody