Lista produktów marki Teyu

Założona w 2002 roku firma Guangzhou Teyu Electromechanical Co., Ltd. stworzyła dwie marki agregatów chłodniczych: TEYU i S&A . Dzięki 21-letniemu doświadczeniu w produkcji przemysłowych agregatów chłodniczych nasza firma jest uznawana za pioniera technologii chłodzenia i niezawodnego partnera w branży laserowej. TEYU S&A Chiller zapewnia to, co obiecuje — dostarczając wysokowydajne, niezawodne i energooszczędne przemysłowe agregaty chłodnicze do wody o najwyższej jakości. 

Nasze agregaty chłodnicze z recyrkulacją wody idealnie nadają się do szerokiej gamy zastosowań przemysłowych. W szczególności do zastosowań laserowych opracowujemy kompletną linię laserowych agregatów wody lodowej, począwszy od jednostek wolnostojących po jednostki do montażu w stojaku, od serii o małej mocy do dużej mocy, z zastosowaną techniką stabilności od ±1 ℃ do ± 0,1 ℃. 

Pomagamy klientom w ponad 100 krajach w rozwiązywaniu problemów z przegrzaniem ich maszyn dzięki naszemu stałemu zaangażowaniu w stabilną jakość produktów, ciągłe innowacje i zrozumienie potrzeb klientów. Działając w oparciu o najnowszą technologię i zaawansowane linie produkcyjne w 30 000㎡ zakładów produkcyjnych posiadających certyfikat ISO i zatrudniających 500 pracowników, nasza roczna wielkość sprzedaży osiągnęła ponad 120 000 sztuk w 2022 r. Wszystkie TEYU S&A przemysłowe agregaty wody lodowej posiadają certyfikaty REACH, RoHS i CE.