Marki

 • EFR Laser

  EFR Laser

  EFR ma 20-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży tub laserowych CO2 i akcesoriów. Zajmujemy się badaniem, rozwojem i produkcją takich materiałów eksploatacyjnych do laserów, jak tuby lasera CO2, zasilacze lasera CO2 i optyka lasera CO2 dla producentów, dystrybutorów i użytkowników maszyn do cięcia laserowego, grawerek laserowych, znakowarek laserowych i innych maszyn do obróbki laserowej.

 • OreeLaser

  OreeLaser

  Shandong Oree Laser Technology Co.Ltd (Jinan Oree Laser Equipment Co., Ltd) to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo integrujące badania, rozwój, produkcję i sprzedaż sprzętu do aplikacji laserowych.

 • Raycus

  Raycus

  Wuhan Raycus Fibre Laser Technologies Co., Ltd. (zwana dalej „Wuhan Raycus”) jest pierwszym chińskim przedsiębiorstwem zajmującym się badaniami, rozwojem i produkcją na dużą skalę laserów światłowodowych.

 • Reci

  Reci

  Beijing Reci Laser Technology Co., Ltd jest zintegrowanym przedsiębiorstwem optycznym, które specjalizuje się w badaniach, rozwoju oraz produkcji laserów. Główne produkty to lasery światłowodowe, lasery diodowe, tuby laserowe CO2 oraz inne akcesoria do zastosowań laserowych.

 • Ruida
 • S&A

  S&A

  S&A Chiller od 2002 roku jest wiodącym producentem przemysłowych agregatów chłodniczych w Chinach i koncentruje się na branży laserowej. Marka oferuje szeroką gamę chillerów do chłodzenia laserów światłowodowych, CO2, UV, YAG, oraz diodowych. Oferując doskonałe i wydajne chłodzenie, ich agregaty chłodnicze mogą utrzymać pracę systemów laserowych na optymalnym poziomie i wydłużyć żywotność.

 • SPT

  SPT

  SPT Laser Technology Co., Ltd. zawsze była zaangażowana w produkcję stabilnych laserów co2, aby sprostać wysokim wymaganiom sprzętu aplikacyjnego. Bazując na ponad 10-letnim bogatym doświadczeniu branżowym zespołu założycielskiego, SPT wypracowało głębokie zrozumienie potrzeb swoich klientów. W ciągu zaledwie kilku lat SPT poprawiło standardy jakości produkcji w całej branży.

 • Teyu

  Teyu

  Założona w 2002 roku firma Guangzhou Teyu Electromechanical Co., Ltd. stworzyła dwie marki agregatów chłodniczych: TEYU i S&A . Dzięki 21-letniemu doświadczeniu w produkcji przemysłowych agregatów chłodniczych nasza firma jest uznawana za pioniera technologii chłodzenia i niezawodnego partnera w branży laserowej. TEYU S&A Chiller zapewnia to, co obiecuje — dostarczając wysokowydajne, niezawodne i energooszczędne przemysłowe agregaty chłodnicze do wody o najwyższej jakości.